Tel: (0212) 441 9861

Adres: Yayla Durağı Yıldızlı Sok. No: 1 Bahçelievler, İstanbul, Türkiye


Bahçelievler Lisesi, İstanbul ili Bahçelievler ilçesinin Bahçelievler Mah. mahallesinde (Komik Hasan Efendi Sokak) yer alıyor. Bahçelievler Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Bahçelievler Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Bahçelievler Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Bahçelievler Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Bahçelievler Lisesi

1 görüş var

  • mükemmel oku l ben de ögrenimimi bu okulda yaptim

    Misafir, 04.12.2010 17:40:00

Bahçelievler Lisesi adlı mekan, 30 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.77 puan almıştır.
Bahçelievler Lisesi
Bahçelievler Mah.Komik Hasan Efendi Sokak, Bahçelievler, İstanbul.
+90(0212) 441 9861 Bahçelievler Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Bahçelievler Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...