Bahçelievler Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi logo

Tel: (0212) 442 2618 veya (0212) 442 2617

Adres: Eski Londra Asfaltı (adnan Kahveci Bulvarı), Siyavuşpaşa Durağı, Çocuk Sitesi, Bahçelievler, İstanbul, Türkiye


Bahçelievler Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi, İstanbul ili Bahçelievler ilçesinin Bahçelievler Mah. mahallesinde (Adnan Kahveci Blv) yer alıyor. Bahçelievler Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Bahçelievler Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Bahçelievler Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi
    Toplam 22 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.59 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Bahçelievler Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Bahçelievler Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Bahçelievler Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi

Aşağıdaki formu kullanarak Bahçelievler Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...