Tel: (0212) 442 2618 veya (0212) 442 2617

Adres: Eski Londra Asfaltı Bahçelievler Kampüsü Bahçelievler, İstanbul, Türkiye


Bahçelievler Huzurevi, İstanbul ili Bahçelievler ilçesinin Bahçelievler Mah. mahallesinde (Bahçelievler Huzurevi) yer alıyor. Bahçelievler Huzurevi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Bahçelievler Huzurevi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Bahçelievler Huzurevi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Bahçelievler Huzurevi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Bahçelievler Huzurevi

0 görüş var

Bahçelievler Huzurevi adlı mekan, 19 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.47 puan almıştır.
Bahçelievler Huzurevi
Bahçelievler Mah.Bahçelievler Huzurevi, Bahçelievler, İstanbul.
+90(0212) 442 2618 Bahçelievler Huzurevi

Aşağıdaki formu kullanarak Bahçelievler Huzurevi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...