Adres: Bahçelievler, Erde Sk, 18, 34180 Bahçelievler, , İstanbul, Türkiye


Bahçelievler Hafız Ali Cami, İstanbul ili Bahçelievler ilçesinin Bahçelievler Mah. mahallesinde (Erde Sokak) yer alıyor. Bahçelievler Hafız Ali Cami yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Bahçelievler Hafız Ali Cami nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Bahçelievler Hafız Ali Cami nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Bahçelievler Hafız Ali Cami konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Bahçelievler Hafız Ali Cami

0 görüş var

Bahçelievler Hafız Ali Cami adlı mekan, 5 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3 puan almıştır.
Bahçelievler Hafız Ali Cami
Bahçelievler Mah.Erde Sokak, Bahçelievler, İstanbul.
Bahçelievler Hafız Ali Cami

Aşağıdaki formu kullanarak Bahçelievler Hafız Ali Cami ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...