Tel: (0212) 496 7000

Adres: Kocasinan Merkez Mh. Karadeniz Caddesi, No: 48, Bahçelievler Eğitim Ve Araştırma Hastanesi, Bahçelievler, İstanbul, Türkiye


Bahçelievler Devlet Hastanesi, İstanbul ili Bahçelievler ilçesinin Kocasinan Merkez Mah. mahallesinde (Karadeniz Caddesi) yer alıyor. Bahçelievler Devlet Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Bahçelievler Devlet Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


3 görüş var

  Bahçelievler Devlet Hastanesi
  Toplam 7 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 16.29 puan aldı.
 • 3 kere acil bölümü icin gittik 1hafta sonra acilicak dediler o 1hafta hic gelmedi... ayrica bugun aile gekimini muayneye benzer bisey olduk kan tahlili isteyecek doktor ama doktorun sistemi acilmiyor yarim saat doktorla odada sisteminin acilmasini bekledik esimle daha sonra sistem acildi, kan vermeye labaratuvra gttik sonuclr nzmn ckr die srdum bna 5 gun sonr dedi boyle bi hastane görmedim heralde insanlri ölüme terk etmk istiyorlr birdahada gitmem görüntü vr icraat yok.

  5/ 5 yıldız
  ,

 • Super bir hastane devlet hastanelerine gore cok luks

  4/ 5 yıldız
  ,

 • Yaklaşık 1 seneyi aşkın bir gecikme oldu. 2012 sonu gibi açılışı planlanıyordu. Bu arada hastane için 7 yıldızlı deniyor. Hak vermek gerekir. Bölge için gerçektende bu şekilde bir nitelendirme yapılabilir. Şahsi görüşüm Türkiye demiyorum, İstanbul'da ki bir çok özel hastane'den üst düzeyde bir sağlık kompleksi Bahçelievler Eğitim ve Araştırma Hastanesi. Bunda Tüp Bebek Merkezi'nin de olmasının katkısı açık. Gerek Mimarisiyle gerekse iç donanımıyla takdiri hak ediyor. 20 sene önce bana devlet böyle bir hastane yapacak deseler yok daha neler amerikanın 51. vilayetimi olduk derdim. Ülkem ve milletim adına çok çok önemli. Sayın başbakanı beğenmem üslup olarak, fakat güzel hizmetlerden bir tanesi. Ayrıca Bahçelievler belediyesinede şükranlarımı belirtmek isterim. Arsanın tahsisinde katkıları yadsımamalı. Son durum nedir bilmiyorum fakat 309 yataklı olması planlanmıştı. Bunun haricinde Bahçelievler devlet hastanesinde 10 ameliyathane, genel ve beyin cerrahi birimleri, kardiyoloji, jinekoloji, nefroloji ve yeni doğan üniteleri, radyoloji ve endoskopi bölümleri, erişkin ve çocuk acil bölümleri yer alıyor olacak. Emeği geçen A'dan Z'ye tüm çalışanlara şükranlarımı arz ediyorum.

  5/ 5 yıldız
  ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Bahçelievler Devlet Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Bahçelievler Devlet Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Bahçelievler Devlet Hastanesi