Adres: Bahçelievler, Mehtap Sk, 15, 34180 Bahçelievler, , İstanbul, Türkiye


Bahçelievler Belediyesi Spor Tesisleri, İstanbul ili Bahçelievler ilçesinin Bahçelievler Mah. mahallesinde (Mehtap Sokak) yer alıyor. Bahçelievler Belediyesi Spor Tesisleri yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Bahçelievler Belediyesi Spor Tesisleri nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Bahçelievler Belediyesi Spor Tesisleri nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Bahçelievler Belediyesi Spor Tesisleri konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Bahçelievler Belediyesi Spor Tesisleri

0 görüş var

Bahçelievler Belediyesi Spor Tesisleri adlı mekan, 4 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3 puan almıştır.
Bahçelievler Belediyesi Spor Tesisleri
Bahçelievler Mah.Mehtap Sokak, Bahçelievler, İstanbul.
Bahçelievler Belediyesi Spor Tesisleri

Aşağıdaki formu kullanarak Bahçelievler Belediyesi Spor Tesisleri ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...