Bahçelievler Belediyesi logo

Tel: (0212) 484 3800 veya (0212) 484 3863

Adres: Siyavuşpaşa Mh. Barbaros Caddesi, No: 9, Belediye Başkanlığı Binası, Bahçelievler, İstanbul, Türkiye


Bahçelievler Belediyesi, İstanbul ili Bahçelievler ilçesinin Siyavuşpaşa Mah. mahallesinde (Barbaros Caddesi) yer alıyor. Bahçelievler Belediyesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Bahçelievler Belediyesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Bahçelievler Belediyesi
    Toplam 23 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.65 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Bahçelievler Belediyesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Bahçelievler Belediyesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Bahçelievler Belediyesi

Aşağıdaki formu kullanarak Bahçelievler Belediyesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...