Tel: (0312) 215 0564

Adres: Bahçelievler Anadolu Lisesi, 4. Cadde Kazakistan Cad. 12. Sok. No: 3 Emek, Çankaya, Ankara, Türkiye


Bahçelievler Anadolu Lisesi, Ankara ili Çankaya ilçesinde yer alıyor. Bahçelievler Anadolu Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Bahçelievler Anadolu Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Bahçelievler Anadolu Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Bahçelievler Anadolu Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Bahçelievler Anadolu Lisesi

0 görüş var

Bahçelievler Anadolu Lisesi adlı mekan, 28 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.46 puan almıştır.
Bahçelievler Anadolu Lisesi
, Çankaya, Ankara.
+90(0312) 215 0564 Bahçelievler Anadolu Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Bahçelievler Anadolu Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...