Tel: (0212) 571 1100

Adres: İncirli Cad. No: 79 Bakırköy, , İstanbul, Türkiye


Bahçe Büfe, Bakırköy, İstanbul ili Bakırköy ilçesinin Zuhuratbaba Mah. mahallesinde (İncirli Caddesi) yer alıyor. Bahçe Büfe, Bakırköy yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Bahçe Büfe, Bakırköy nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Bahçe Büfe, Bakırköy nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Bahçe Büfe, Bakırköy konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Bahçe Büfe, Bakırköy

0 görüş var

Bahçe Büfe, Bakırköy adlı mekan, 31 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.87 puan almıştır.
Bahçe Büfe, Bakırköy
Zuhuratbaba Mah.İncirli Caddesi, Bakırköy, İstanbul.
+90(0212) 571 1100 Bahçe Büfe, Bakırköy

Aşağıdaki formu kullanarak Bahçe Büfe, Bakırköy ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...