Tel: (0212) 594 5868

Adres: Eski Edirne Asfaltı, No: 653, Bahat Hospital, Sultançiftliği - Gaziosmanpaşa, İstanbul, Türkiye


Bahat Hospital, İstanbul ili Gaziosmanpaşa ilçesinin Karadeniz Mah. mahallesinde (Eski Edirne Asf) yer alıyor. Bahat Hospital yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Bahat Hospital nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

İnsan sağlığı ile ilgili her türlü hastane, dispanser poliklinikler ve tıp merkezleri kurmak, inşa etmek, açmak, açılacak hastaneler ve poliklinikler bünyesinde branş poliklinikleri oluşturmak, kurmak ve işletmek, maksat ve mevzusu ile ilgili her türlü mal ve hizmet satın almak, satmak inşa etmek, kiralamak ve kiraya vermek. ve 1. 4. 2013 tarihinde tescil edilen anonim şirket esas mukavelesinde yazılı olan diğer işler.


1 görüş var

    Bahat Hospital
    Toplam 38 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.47 puan aldı.
  • bahat hastanesi iyi ama bazı durumlarda çok üçret alınıyor.hastane yatışlarda ve diğer tetkiklerde üçret fazla alınıyor,biraz daha üçret indirilirse çok iyi olur

    / 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Bahat Hospital nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Bahat Hospital konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Bahat Hospital

Aşağıdaki formu kullanarak Bahat Hospital ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...