Tel: (0212) 225 7111

Adres: Rumeli Cad. No: 75 Nişantaşı Şişli, , İstanbul, Türkiye


Bağzıbağlı Kumaş, İstanbul ili Şişli ilçesinin Halaskargazi Mah. mahallesinde (Rumeli Caddesi) yer alıyor. Bağzıbağlı Kumaş yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Bağzıbağlı Kumaş nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Her türlü kumaş ithali ihracı imali ve dahili ticareti. Hertürlü gayrimenkul menkul mal ve gayrimaddi hakları iktisap etmek bunları işletmek kiraya vermek kiralamak satmak başkalarına ait gayrimenkuller üzerinde şirket lehine rehin ipotek tesis etmek medeni kanun hükümleri gereğince ayni ve gayrimaddi haklarla ilgili herçeşit iltizami ve tasarrufi işlemleri yapmak. İç ve dış kaynaklardan her nevi kredi temin etmek gereğinde şirketin gayrimenkullerini bu maksada matuf olmak üzere rehin ve ipotek etmek ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.


Aşağıdaki haritayı kullanarak Bağzıbağlı Kumaş nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Bağzıbağlı Kumaş konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Bağzıbağlı Kumaş