Tel: (0216) 352 4496

Adres: İnönü Cad. No: 96, Maltepe, İstanbul, Türkiye


Bağlarbaşı İlköğretim Okulu, İstanbul ili Maltepe ilçesinin Bağlarbaşı Mah. mahallesinde yer alıyor. Bağlarbaşı İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Bağlarbaşı İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Bağlarbaşı İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Bağlarbaşı İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Bağlarbaşı İlköğretim Okulu

0 görüş var

Bağlarbaşı İlköğretim Okulu adlı mekan, 49 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.69 puan almıştır.
Bağlarbaşı İlköğretim Okulu
Bağlarbaşı Mah., Maltepe, İstanbul.
+90(0216) 352 4496 Bağlarbaşı İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Bağlarbaşı İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...