Tel: (0212) 634 0459

Adres: 3/1C Sok. No: 44 Sancaktepe Mh. Bağcılar, , İstanbul, Türkiye


Bağcılar Verem Savaş Dispanseri, İstanbul ili Bağcılar ilçesinin Kirazlı Mah. mahallesinde (3. Sokak) yer alıyor. Bağcılar Verem Savaş Dispanseri yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Bağcılar Verem Savaş Dispanseri nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Bağcılar Verem Savaş Dispanseri nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Bağcılar Verem Savaş Dispanseri konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Bağcılar Verem Savaş Dispanseri

0 görüş var

Bağcılar Verem Savaş Dispanseri adlı mekan, 19 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.58 puan almıştır.
Bağcılar Verem Savaş Dispanseri
Kirazlı Mah.3. Sokak, Bağcılar, İstanbul.
+90(0212) 634 0459 Bağcılar Verem Savaş Dispanseri

Aşağıdaki formu kullanarak Bağcılar Verem Savaş Dispanseri ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...