Tel: (0212) 656 6870

Adres: Merkez Mah. Mahmutbey Yolu No: 103 Güneşli, Bağcılar, İstanbul, Türkiye


Bağcılar Ticaret Meslek Lisesi, İstanbul ili Bağcılar ilçesinin Güneşli Mah. mahallesinde (Mahmutbey Yolu) yer alıyor. Bağcılar Ticaret Meslek Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Bağcılar Ticaret Meslek Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Bağcılar Ticaret Meslek Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Bağcılar Ticaret Meslek Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Bağcılar Ticaret Meslek Lisesi

0 görüş var

Bağcılar Ticaret Meslek Lisesi adlı mekan, 19 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 4.05 puan almıştır.
Bağcılar Ticaret Meslek Lisesi
Güneşli Mah.Mahmutbey Yolu, Bağcılar, İstanbul.
+90(0212) 656 6870 Bağcılar Ticaret Meslek Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Bağcılar Ticaret Meslek Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...