Tel: (0212) 436 0808

Adres: Merkez No:, Bağcılar, , İstanbul, Türkiye


Bağcılar Sinema Merkezi, İstanbul ili Bağcılar ilçesinin Çınar Mah. mahallesinde (9-2. Sokak) yer alıyor. Bağcılar Sinema Merkezi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Bağcılar Sinema Merkezi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Bağcılar Sinema Merkezi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Bağcılar Sinema Merkezi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Bağcılar Sinema Merkezi

0 görüş var

Bağcılar Sinema Merkezi adlı mekan, 4 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.5 puan almıştır.
Bağcılar Sinema Merkezi
Çınar Mah.9-2. Sokak, Bağcılar, İstanbul.
+90(0212) 436 0808 Bağcılar Sinema Merkezi

Aşağıdaki formu kullanarak Bağcılar Sinema Merkezi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...