Tel: (0212) 433 4176

Adres: İnönü Mahallesi, Mehmet Akif Bulvarı, 26/10a Sokak, No: 2, Bağcılar, İstanbul, Türkiye


Bağcılar Kaymakamlığı, İstanbul ili Bağcılar ilçesinin İnönü Mah. mahallesinde yer alıyor. Bağcılar Kaymakamlığı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Bağcılar Kaymakamlığı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Bağcılar Kaymakamlığı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Bağcılar Kaymakamlığı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Bağcılar Kaymakamlığı

1 görüş var

  • sayın kaymakkamım ben asker eşiyim iki cocuğum var tedavi olmasıgerekiyo yeşil kartiçin muracat ettim sigortaya pra yatır dediler çalışamıyorum nasıl ödeyim ilgilenmezi rica ederim

    Misafir, 28.06.2011 19:51:00

Bağcılar Kaymakamlığı adlı mekan, 30 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.73 puan almıştır.
Bağcılar Kaymakamlığı
İnönü Mah., Bağcılar, İstanbul.
+90(0212) 433 4176 Bağcılar Kaymakamlığı

Aşağıdaki formu kullanarak Bağcılar Kaymakamlığı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...