Tel: (0212) 433 4176 veya (0212) 433 4177

Adres: İnönü Mh. Mehmet Akif Bulvarı, 26 / 10a. Sokak, No: 2, Hükümet Konağı, Bağcılar, İstanbul, Türkiye


Bağcılar Kaymakamlığı, İstanbul ili Bağcılar ilçesinin İnönü Mah. mahallesinde (26/10a. Sokak) yer alıyor. Bağcılar Kaymakamlığı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Bağcılar Kaymakamlığı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    Bağcılar Kaymakamlığı
    Toplam 32 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.59 puan aldı.
  • sayın kaymakkamım ben asker eşiyim iki cocuğum var tedavi olmasıgerekiyo yeşil kartiçin muracat ettim sigortaya pra yatır dediler çalışamıyorum nasıl ödeyim ilgilenmezi rica ederim

    / 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Bağcılar Kaymakamlığı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Bağcılar Kaymakamlığı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Bağcılar Kaymakamlığı

Aşağıdaki formu kullanarak Bağcılar Kaymakamlığı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...