Bağcılar Belediyesi logo

Tel: (0212) 410 0600 veya 444 00 92

Adres: Bağcılar Belediyesi, Güneşli Mh. Kirazlı Caddesi No: 1, Pk: 34200, Güneşli, Bağcılar, İstanbul, Türkiye


Bağcılar Belediyesi, İstanbul ili Bağcılar ilçesinin Güneşli Mah. mahallesinde (Kirazlı Caddesi) yer alıyor. Bağcılar Belediyesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Bağcılar Belediyesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Bağcılar Belediyesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Bağcılar Belediyesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Bağcılar Belediyesi

0 görüş var

Bağcılar Belediyesi adlı mekan, 48 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.75 puan almıştır.
Bağcılar Belediyesi
Güneşli Mah.Kirazlı Caddesi, Bağcılar, İstanbul.
+90(0212) 410 0600 Bağcılar Belediyesi

Aşağıdaki formu kullanarak Bağcılar Belediyesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...