Bağcılar Belediyesi logo

Tel: (0212) 410 0600 veya 444 00 92

Adres: Bağcılar Belediyesi, Güneşli Mh. Kirazlı Caddesi No: 1, Pk: 34200, Güneşli, Bağcılar, İstanbul, Türkiye


Bağcılar Belediyesi, İstanbul ili Bağcılar ilçesinin Güneşli Mah. mahallesinde (Kirazlı Caddesi) yer alıyor. Bağcılar Belediyesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Bağcılar Belediyesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


3 görüş var

  Bağcılar Belediyesi
  Toplam 53 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 4 puan aldı.
 • Çok memnunum

  5/ 5 yıldız
  ,

 • Pazar gunu sabah saat 7.30 beri insaat da cakilan çivilermi desek ! Moloz sesimi desek ! Çalisanlarin hayva gibi loooo ver 12 lik çiviyi vermi desek ! Yeter ! İnaninki pazarimiz var dinlenme gunu çekilmez oldu artik lutfen bu konu ile ilgilenin yoksa basin yolu ile ben bu konuyu medyaya santicam yad gidip kavga edicem !!!!!!!

  15/ 5 yıldız
  ,

 • Sayin belediyemiZ bazi etkinliklerinizdeb haberdar olmak istiyorum mesela sunnet kanpayaniZ varmis ama bizim hbermiz olmadi bu gibi etkinliklerden haberdar olmk istiyorum ben...

  5/ 5 yıldız
  ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Bağcılar Belediyesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Bağcılar Belediyesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Bağcılar Belediyesi

Aşağıdaki formu kullanarak Bağcılar Belediyesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...