Tel: (0212) 550 7832

Adres: Barbaros. Mah. 8 Sok. No: 11, Bağcılar, İstanbul, Türkiye


Bağcılar Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi, İstanbul ili Bağcılar ilçesinde yer alıyor. Bağcılar Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Bağcılar Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Bağcılar Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Bağcılar Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Bağcılar Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi

0 görüş var

Bağcılar Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi adlı mekan, 56 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.57 puan almıştır.
Bağcılar Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi
, Bağcılar, İstanbul.
+90(0212) 550 7832 Bağcılar Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Bağcılar Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...