Tel: (0312) 328 2703

Adres: Belediye Cad. No: 46 Pursaklar, Ankara, Türkiye


Azmi Ertuğrul İlköğretim Okulu, Ankara ili Pursaklar ilçesinde yer alıyor. Azmi Ertuğrul İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Azmi Ertuğrul İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Azmi Ertuğrul İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Azmi Ertuğrul İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Azmi Ertuğrul İlköğretim Okulu

0 görüş var

Azmi Ertuğrul İlköğretim Okulu adlı mekan, 7 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.29 puan almıştır.
Azmi Ertuğrul İlköğretim Okulu
, Pursaklar, Ankara.
+90(0312) 328 2703 Azmi Ertuğrul İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Azmi Ertuğrul İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...