Tel: (0212) 518 8061

Adres: Koca Ragıp Paşa Cad. Şair Haşmet Sok. No: 1 İstanbul Ünv.Su Ürünleri Fakültesi Laleli Eminönü, , İstanbul, Türkiye


Aziz Bebe, İstanbul ili Fatih ilçesinin Mimar Kemalettin Mah. mahallesinde (Şair Haşmet Sokak) yer alıyor. Aziz Bebe yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Aziz Bebe nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Aziz Bebe nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Aziz Bebe konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Aziz Bebe

1 görüş var

  • Aziz bebe kaliteli bi marka fakat fatih subesinde calisan personellerinizden hic memnun kalmadik. Gelen musterilerle yeterince ilgilenmiyolar. Dikkate alinmasini onemle rica ederim

    Misafir, 25.02.2014 11:14:00

Aşağıdaki formu kullanarak Aziz Bebe ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...