Tel: (0212) 886 7480

Adres: 1. Bulvarı No: 111 Dördüncü Blg. San. Beylikdüzü Mh. Büyükçekmece, , İstanbul, Türkiye


Azim Çorap, İstanbul ili Beylikdüzü ilçesinin Beylikdüzü Osb Mah. mahallesinde (Birinci Blv) yer alıyor. Azim Çorap yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Azim Çorap nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Her nevi çorap imalatı ve toptan satışı yapmak. Her nevi çorap toptan alım satımını yapmak. İşletme konusu ile ilgili her türlü hammadde, mamul madde'yi toptan alıp satmak. Konusu ile ilgili makine, malzeme ve hammaddeyi ithal etmek veya dahilden temin etmek. ürettiği malın ihracatını yapmak. Her türlü iç çamaşırı imal etmek ve toptan satışını yapmak. Her türlü konfeksiyon imalatını ve toptan satışını yapmak. Şirketin ihtiyacı olan menkul ve gayrimenkul malları alım, arsalar alıp bunlar üzerinde bina inşa etmek. Gayrimenkulleri kiralamak, kiraya vermek kat irtifakı kurmak dilenen bağımsız bölümlerin dilenen arsa payında müstakil veya hisseli kabul etmek almak ve satmak. Şirkete ait menkul ve gayrimenkulleri rehnetmek ve başkalarının menkul ve gayrimenkullerini rehin almak ve fek etmek ve 6. 3. 1987 tarihinde tescil edilen tadil mukavelesinde yazılı olan diğer işler.


0 görüş var

    Azim Çorap
    Toplam 23 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.74 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Azim Çorap nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Azim Çorap konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Azim Çorap