Tel: (0212) 325 8045

Adres: Sümbül Sok. No: 17, Levent, Beşiktaş, - Avrupa İstanbul, Türkiye


    kategoriler:

Azerbaycan Konsolosluğu, İstanbul ili Beşiktaş ilçesinin Levent Mah. mahallesinde (Sümbül Sokak) yer alıyor. Azerbaycan Konsolosluğu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Azerbaycan Konsolosluğu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Azerbaycan Konsolosluğu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Azerbaycan Konsolosluğu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Azerbaycan Konsolosluğu

1 görüş var

  • Marhaba. Yeni aşagımız oldu . Uşagın şeklini pasporta vurmag isterdik. Yohsa azerbaycana gede bilmiyirik.

    Misafir, 31.12.2013 11:42:00

Azerbaycan Konsolosluğu adlı mekan, 10 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 4.1 puan almıştır.
Azerbaycan Konsolosluğu
Levent Mah.Sümbül Sokak, Beşiktaş, İstanbul.
+90(0212) 325 8045 Azerbaycan Konsolosluğu

Aşağıdaki formu kullanarak Azerbaycan Konsolosluğu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...