Tel: (0212) 325 8042 veya (0212) 325 8042

Adres: Zeytinoglu Caddesi, No: 65, Akatlar, Beşiktaş, İstanbul, Türkiye


Azerbaycan İstanbul Başkonsolosluğu, İstanbul ili Beşiktaş ilçesinin Akat Mah. mahallesinde (Zeytinoğlu Caddesi) yer alıyor. Azerbaycan İstanbul Başkonsolosluğu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Azerbaycan İstanbul Başkonsolosluğu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Azerbaycan İstanbul Başkonsolosluğu
    Toplam 3 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.33 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Azerbaycan İstanbul Başkonsolosluğu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Azerbaycan İstanbul Başkonsolosluğu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Azerbaycan İstanbul Başkonsolosluğu

Aşağıdaki formu kullanarak Azerbaycan İstanbul Başkonsolosluğu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...