Ayvalık Belediyesi logo

Tel: (0266) 312 1021 veya (0266) 312 1022

Adres: Fevzipaşa - Vehbibey Mh. Sahilboyu Caddesi, 1. Sokak, No: 1, Belediye Başkanlığı Binası, Pk: 10400, Ayvalık, Balıkesir, Türkiye


Ayvalık Belediyesi, Balıkesir ili Ayvalık ilçesinin Fevzipaşa-Vehbibey Mah. mahallesinde yer alıyor. Ayvalık Belediyesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Ayvalık Belediyesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Ayvalık Belediyesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Ayvalık Belediyesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Ayvalık Belediyesi

0 görüş var

Ayvalık Belediyesi adlı mekan, 24 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.46 puan almıştır.
Ayvalık Belediyesi
Fevzipaşa-Vehbibey Mah., Ayvalık, Balıkesir.
+90(0266) 312 1021 Ayvalık Belediyesi

Aşağıdaki formu kullanarak Ayvalık Belediyesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...