Adres: Aytaç Kırmızı Et Tesisleri Çankırı, Çerkeş, Çankırı, Türkiye


Aytaç Sucuk Fabrikası, Çankırı ili Çerkeş ilçesinde yer alıyor. Aytaç Sucuk Fabrikası yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Aytaç Sucuk Fabrikası nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aytaç Kırmızı Et Tesisleri Çankırı'nın Çerkeş ilçesinde kuruludur. Toplam 912 dönüm arazi üzerindedir. 135.000 m2 kapalı olmak üzere toplam 217.000 m2 kurulu alanda yer alan fabrika 1995 yılında faaliyete geçmiş dünyanın en büyük entegre yatırımlarından biridir. Günde 750 büyükbaş, 2500 küçükbaş hayvan kesimi ve yılda 7.500 ton işleme kapasitesine sahip günümüzün en gelişmiş gıda teknolojisiyle donatılmış tesis olma özelliğini taşımaktadır. Şarküteri üretim kapasitesi yılda 6.000 ton sucuk, 5.400 ton sosis, 7.920 ton salam ve 2.112 ton donuk üründür. Kesme, deri soyma, sakatat ayırma, bölme, parçalama, kemik sıyırma, kıymetli et ayrımı işlemlerinin her biri veteriner hekim ve gıda mühendislerinin kontrolündedir; laboratuvarları 24 saat hizmet verecek şekilde, gıda hijyen ve güvenliğine yönelik her türlü analizi yapabilecek cihazlarla donatılmıştır. İleri işlenmiş et ürünlerine mahsus üretim bölümleri de yine aynı şekilde uzmanların kontrolünde bulunmaktadır.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Aytaç Sucuk Fabrikası nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Aytaç Sucuk Fabrikası konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Aytaç Sucuk Fabrikası

0 görüş var

Aytaç Sucuk Fabrikası adlı mekan, 23 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.83 puan almıştır.
Aytaç Sucuk Fabrikası
, Çerkeş, Çankırı.
Aytaç Sucuk Fabrikası

Aşağıdaki formu kullanarak Aytaç Sucuk Fabrikası ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...