Ayşe's Rose  logo

Tel: (0216) 338 4183

Adres: Merkez: Kuşdili Cad. No:3 Altıyol ( Boğa Heykeli Karşısı ) Kadıköy, , Şube: Kuşdili Cad. No: 21 Yıldız İşhanı Dük:2 Altıyol Kadıköy, , İstanbul, Türkiye


Ayşe's Rose , İstanbul ili Kadıköy ilçesinin Osmanağa Mah. mahallesinde yer alıyor. Ayşe's Rose yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Ayşe's Rose nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

En seçkin abiye, gelinlik ve çocuk abiye modellerimizle 12 ay boyunca hizmet vermekteyiz.


0 görüş var

    Ayşe's Rose
    Toplam 9 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.67 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Ayşe's Rose nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Ayşe's Rose konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Ayşe's Rose

Aşağıdaki formu kullanarak Ayşe's Rose ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...