Tel: (0212) 264 1173

Adres: Sultanselim Cad. No: 36 Sanayi Mh. Kağıthane, , İstanbul, Türkiye


Aysan Civata Somun Demir Çekme San. Tic. A. Ş., İstanbul ili Kağıthane ilçesinin Sanayi Mah. mahallesinde (Sultan Selim Caddesi) yer alıyor. Aysan Civata Somun Demir Çekme San. Tic. A. Ş. yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Aysan Civata Somun Demir Çekme San. Tic. A. Ş. nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Her türlü metalden, demir veya çelikten, civata, somun, perçin, saplama, bağlantı elemanları ve benzeri parçaları imal etmek, soğuk demir veya çelik haddeleme işleri yapmak, bunların kalıp ve benzeri her türlü parçalarını, ham madde, yarı mamul, mamul, yardımcı maddeleriyle ambalaj malzemelerinin imal, ithal ve ihraç etmek Konusu ve amacıyla bağlı olarak, gerekli her türlü menkul ve gayrimenkulleri satın almak, bunları satmak, devir ve ferağ etmek, idare binalarıyla fabrika, depo ve benzeri binaları inşa etmek veya ettirmek kiralamak ve bunlar üzerinde tamirat tadilat yapmak ve yaptırmak Şirketin amacıyla ile ilgili olarak borçlarını ve alacaklarını temin etmek için her türlü ayni hakları, ipotek, rehin, haciz kefalet ve diğer teminatları vermek, almak ve gerektiğinde bunları kaldırmak veya kaldırtmak Şirketin amacıyla ilgili olarak her türlü kredi temin etmek, bunların sözleşmelerine dayanarak ipotek rehin vesair şekillerde teminat vermek ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.


Aşağıdaki haritayı kullanarak Aysan Civata Somun Demir Çekme San. Tic. A. Ş. nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Aysan Civata Somun Demir Çekme San. Tic. A. Ş. konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Aysan Civata Somun Demir Çekme San. Tic. A. Ş.