Tel: (0212) 863 3030 veya 444 60 44

Adres: E5 Karayolu, Murat Çeşme Mh. Eski Silivri Yolu Caddesi, Aymerkez Avm, Büyükçekmece, İstanbul, Türkiye


Aymerkez AVM, İstanbul ili Büyükçekmece ilçesinin Murat Çeşme Mah. mahallesinde (Eski Silivri Yolu Caddesi) yer alıyor. Aymerkez AVM yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Aymerkez AVM nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Aymerkez AVM
    Toplam 1 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 5 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Aymerkez AVM nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Aymerkez AVM konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Aymerkez AVM

Aşağıdaki formu kullanarak Aymerkez AVM ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...