Tel: (0212) 549 5660

Adres: Ziyagökalp, İkitelli Organize Sanayi Bölgesi (osb), Aymakoop Sanayi Sitesi, Sosyal Tesisler A Blok No: 20 Kat: 2, İkitelli, Başakşehir, İstanbul, Türkiye


AYMAKOOP Ayakkabıcılar Sanayi Sitesi, İstanbul ili Başakşehir ilçesinin Ziya Gökalp Mah. mahallesinde (9. Sokak) yer alıyor. AYMAKOOP Ayakkabıcılar Sanayi Sitesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. AYMAKOOP Ayakkabıcılar Sanayi Sitesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


Amacı ortaklarının işyeri ihtiyaçlarını karşılamaktır. Arsa ve arazi satın alır, birleştirir, imar planına uygun biçimde böldürerek altyapı, plan, proje ve maliyet hesapları hazırlar ve ortaklarına toplu işyeri yaptırır. Yaptırılan işyerlerinin mülkiyetini bu ana sözleşmede yazılı esaslara göre ortaklarına aktarır, Yukarıdaki fıkralardaki yazılı hususları sağlamak üzere ilgili kurum ve kuruluşlarla ortak çalışmalarda bulunabilir menkul ve gayrimenkulleri iktisap eder kiralar kiraya veir satar ve benzeri tasarruflarda bulunur ayni haklar tesis eder ve 23, 3, 2005 tarihinde tescil edilen tadil mukavelesinde yazılı olan diğer işler.


0 görüş var

    AYMAKOOP Ayakkabıcılar Sanayi Sitesi
    Toplam 21 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.67 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak AYMAKOOP Ayakkabıcılar Sanayi Sitesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak AYMAKOOP Ayakkabıcılar Sanayi Sitesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: AYMAKOOP Ayakkabıcılar Sanayi Sitesi

Aşağıdaki formu kullanarak AYMAKOOP Ayakkabıcılar Sanayi Sitesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...