Tel: (0216) 533 6450

Adres: Site Mah. Samanyolu Cad.atay Sok., Ümraniye, İstanbul, Türkiye


Erkut Soyak Anadolu Lisesi, İstanbul ili Ümraniye ilçesinde yer alıyor. Erkut Soyak Anadolu Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Erkut Soyak Anadolu Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Erkut Soyak Anadolu Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Erkut Soyak Anadolu Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Erkut Soyak Anadolu Lisesi

0 görüş var

Erkut Soyak Anadolu Lisesi adlı mekan, 59 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.56 puan almıştır.
Erkut Soyak Anadolu Lisesi
, Ümraniye, İstanbul.
+90(0216) 533 6450 Erkut Soyak Anadolu Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Erkut Soyak Anadolu Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...