Ayhan Elektrik Mühendislik hakkında

Ayhan Mühendislik Taahhüt Elektronik Elektrik ve İnşaat San. Tic. Ltd. Şirketi, Yurt içi ve dışında, resmi ve özel kuruluşlar ile şahıslara karşı her nevi mühendislik hizmetlerinde bulunmak proje çizimleri ve tasarım yapmak. Yurt içinde ve yurt dışında her türlü resmi ve özel sektöre ait inşaat taahhüt ve montaj işleri yapmak konut işyeri iş hanları fabrikalar yollar baraj ve göletler park ve bahçe düzenlemeleri ve turistik tesisler tatil köyleri inşa etmek satmak ve kiraya vermek T. C. husutları dahilinde kendi hesabına her türlü gayrimenkul almak satmak bunlar üzerinde veya başkalarına ait arsa ve araziler üzerinde kat karşılığı binalar yapmak satmak kiraya vermek şirket gerek kendi borcu gerekse üçüncü şahıslar veya şirketlerin borçları için bankalara gayrimenkul ipotek verebilir şirketin alacakların için ipotek alabilir. Şirket kendi hesabına her türlü araç alır satar bankalara gerek kendi borcu ve gerek üçüncü şahıslar veya şirketlerin borçları için araç ipotek ve rehin verebilir. Şirketin alacakları için araç ipotek ve rehin alabilir ve 24. 9. 2010 tarihinde tescil edilen tadil metninde yazılı olan diğer işler,

Yorum kuralları

TUBİBA'da, dürüstçe yazılmış, ilk elden deneyimler içeren, olumlu yada olumsuz tüm müşteri deneyimleri ve görüşler yayınlanır. Tüm görüş ve yorumlar ekibimiz tarafından incelenmektedir. Yazılan yorumları yayınlama, reddetme, düzenleme ve silme hakkımız sakldır.

Sadece ilk elden ve ilgili kurumdan hizmet aldığını düşündüğümüz, dürüst ve içtenlikle yazılmış yorumları kabul ediyoruz.

Yorumların reddedilme nedenleri:

 • Kişisel bir deneyimi içermeyen yorumlar.
 • Küfür içeren yorumlar.
 • Saldırgan veya aşağılayıcı içeriğe sahip yorumlar.
 • Bir kişinin veya kurumun itibarını sarsmaaçlı yorumlar.
 • Tıbbi konularda öneriler içeren yorumlar.
 • Yasalara aykırı içerik barındıran yorumlar.
 • İşletme sahibi veya rakibi tarafından yazılan yorumlar.
 • Dedikodu veya başkası üzerinden aktarılan yorumlar.
 • Duruşması devam eden anlaşmazlıklar.

Yorum yada görüşün yayınlanmaması yönünde verdiğimiz karar kesindir. Bu konudaki itirazlar dikkate alınmaz.

Ayhan Elektrik Mühendislik için Görüşler

  Firma tescil bilgileri

  Firma sicil bilgilerini sadece üyeler görebilir. Lütfen oturum açınız.

  Yakındaki Firma ve Mekanlar