Tel: (0212) 649 7216 veya (0212) 538 7211

Adres: Karayolları Mahallesi, Cebeci Caddesi, 568. Sokak, No: 14, Küçükköy, Gaziosmanpaşa, İstanbul, Türkiye


Ayfa Ayakkabı, İstanbul ili Gaziosmanpaşa ilçesinin Karayolları Mah. mahallesinde (Cebeci Caddesi) yer alıyor. Ayfa Ayakkabı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Ayfa Ayakkabı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


Her türlü ayakkabı hammadesini işleyip ayakkabı imalaını, ithalatını, ihracatını ve dahili ticaretini yapmak ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.


Aşağıdaki haritayı kullanarak Ayfa Ayakkabı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Ayfa Ayakkabı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Ayfa Ayakkabı

Aşağıdaki formu kullanarak Ayfa Ayakkabı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...