Ayedaş Pendik İşletme Müdürlüğü logo

Tel: (0216) 458 3126

Adres: Bahçeli Evler Mah. Adnan Menderes Bulvari Poyraz Sk No: 2 Pendik İstanbul İstanbul, Türkiye


Ayedaş Pendik İşletme Müdürlüğü, İstanbul ili Pendik ilçesinin Bahçelievler Mah. mahallesinde (Adnan Menderes Blv) yer alıyor. Ayedaş Pendik İşletme Müdürlüğü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Ayedaş Pendik İşletme Müdürlüğü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


3 görüş var

  Ayedaş Pendik İşletme Müdürlüğü
  Toplam 21 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 15.86 puan aldı.
 • Batı mah. Susam sokak lambaları 12 gündür yanmıyor. ilgilenmenizi rica ederiz.

  1/ 5 yıldız
  ,

 • Batı mah. Susam sokak lambaları 10 gündür yanmıyor. ilgilenmenizi rica ederiz.

  1/ 5 yıldız
  ,

 • bız kartal uğurmumcu mahallesınde oturan kısılerız bır sorunumuz var caligulu sokak 11 blak cağdaş ap kopruler 11 blok onunde bahcesınde sokak aydınlatması lambasını ağaclar arasında kaldığından cevresını aydınlatamıyor karanlıkta kalıyoruz bu lambanın yerının değısmesını ıstıyoruz gereğını yapılmasını

  45/ 5 yıldız
  ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Ayedaş Pendik İşletme Müdürlüğü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Ayedaş Pendik İşletme Müdürlüğü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Ayedaş Pendik İşletme Müdürlüğü

Aşağıdaki formu kullanarak Ayedaş Pendik İşletme Müdürlüğü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...