Ayedaş Kartal İşletme Müdürlüğü logo

Tel: (0216) 458 3124

Adres: Zuhal Caddesi, No: 2, Pk: 34846, Tugayyolu Cevizli, Maltepe, İstanbul, Türkiye


Ayedaş Kartal İşletme Müdürlüğü, İstanbul ili Maltepe ilçesinin Cevizli Mah. mahallesinde (Zuhal Caddesi) yer alıyor. Ayedaş Kartal İşletme Müdürlüğü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Ayedaş Kartal İşletme Müdürlüğü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    Ayedaş Kartal İşletme Müdürlüğü
    Toplam 29 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 5.41 puan aldı.
  • ayedaş gene müdürlüğüne; 7037566 nolu trafomda elektrik olmadığını yüksek gerilim hattının sigortaları atmış kurtköy tedaş müdürlüğüne muracaat ettim trafoma gelmeden önceki sigortaların olmadogını,sigortaların telle bağlı oldugunu gördüm.sigortaların değiştirilmesini talep ettim benım tarafımdan değiştirilecegi bana söylendi bu konu hakkında benım bılgım olmadıgından dolayı her hangibir elektrikçi getirdiğimde doğabılecek tehlıkeden korktugumdan dolayı bu arızamın giderilmesini yapılacak masrafların tarafıma fatura edilmesini rica ederim tesisat no: 14503 trafo sahini yaşar şener kurtköye vermiş oldugum takip numaram:196596 tarafıma bılgı verılmesını rıca ederim tel:0532 704 31 47 216 397 56 87

    45/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Ayedaş Kartal İşletme Müdürlüğü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Ayedaş Kartal İşletme Müdürlüğü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Ayedaş Kartal İşletme Müdürlüğü

Aşağıdaki formu kullanarak Ayedaş Kartal İşletme Müdürlüğü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...