Tel: (0216) 393 4657

Adres: Cumhuriyet Cad. No.26, Tuzla, İstanbul, Türkiye


Aydınlı Mahallesi Muhtarlığı, İstanbul ili Tuzla ilçesinin Aydınlı Mah. mahallesinde yer alıyor. Aydınlı Mahallesi Muhtarlığı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Aydınlı Mahallesi Muhtarlığı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Aydınlı Mahallesi Muhtarlığı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Aydınlı Mahallesi Muhtarlığı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Aydınlı Mahallesi Muhtarlığı

0 görüş var

Aydınlı Mahallesi Muhtarlığı adlı mekan, 24 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.58 puan almıştır.
Aydınlı Mahallesi Muhtarlığı
Aydınlı Mah., Tuzla, İstanbul.
+90(0216) 393 4657 Aydınlı Mahallesi Muhtarlığı

Aşağıdaki formu kullanarak Aydınlı Mahallesi Muhtarlığı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...