Tel: (0212) 687 8086

Adres: Kumru Sok. No: 6 Altınşehir Mh. Küçükçekmece, , İstanbul, Türkiye


Aydın Triko Örme Tekstil, İstanbul ili Küçükçekmece ilçesinin İstasyon Mah. mahallesinde (Kumru Sokak) yer alıyor. Aydın Triko Örme Tekstil yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Aydın Triko Örme Tekstil nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Pamuklu yünlü suni sentetik elyaftan mamül kumaşlardan her çeşit iç ve dış giyim konfeksiyonun imal ettirilmesini ithalini ihracı toptan ve perakende alım satımını yapmak ve 18. 1. 2013 tarihli ortaklar kurulu kararı ve tadil metninde yazılı olan diğer işler,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Aydın Triko Örme Tekstil nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Aydın Triko Örme Tekstil konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Aydın Triko Örme Tekstil

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Aydın Triko Örme Tekstil ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...