Tel: (0212) 549 2060

Adres: Turgut Özal Cad. No: 124 Kadifeteks Yanı OSB Ziya Gökalp Mh. İkitelli Küçükçekmece, , İstanbul, Türkiye


Aydın Mensucat, İstanbul ili Başakşehir ilçesinin Ziya Gökalp Mah. mahallesinde (AYKOSAN Sanayi Sitesi) yer alıyor. Aydın Mensucat yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Aydın Mensucat nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Herçeşit tekstil, iplik ve konfeksiyon mamulleri ile bu mamullerle ilgili her nevi hammadde ve yardımcı maddelerin ihracı, ithali ve dahili ticareti, Şirket ihtiyaçları için her nevi menkul ve gayrimenkul malları en geniş şekilde şekilde tasarruf edebilir, bunları alıp satabilir, inşaa edebilir, ettirebilir, kiralayabilir, kiraya verebilir, ipotek ve rehin alabilir, leh ve aleyhine her türlü ayni haklar tesis ve fekkedebilir, ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işlwer.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Aydın Mensucat nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Aydın Mensucat konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Aydın Mensucat

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Aydın Mensucat ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...