Tel: (0462) 230 2343

Adres: Aydinlikevler Mah. Menekşe Sok. No: 1 61040 Trabzon, Merkez Trabzon, Türkiye


Aydınlıkevler İlköğretim Okulu, Trabzon ili Ortahisar ilçesinin Aydınlıkevler Mah. mahallesinde (Sahra Sokak) yer alıyor. Aydınlıkevler İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Aydınlıkevler İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Aydınlıkevler İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi >

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Aydınlıkevler İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Aydınlıkevler İlköğretim Okulu

0 görüş var

Aydınlıkevler İlköğretim Okulu adlı mekan, 10 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.5 puan almıştır.
Aydınlıkevler İlköğretim Okulu
Aydınlıkevler Mah.Sahra Sokak, Ortahisar, Trabzon.
+90(0462) 230 2343 Aydınlıkevler İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Aydınlıkevler İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...