Aydın Büyükşehir Belediyesi logo

Tel: 444 40 09 veya (0256) 226 6380

Adres: Guzelhisar Mh. İstiklal Caddesi, No: 4, Büyükşehir Belediye Binası, Merkez, Aydın, Türkiye


Aydın Büyükşehir Belediyesi, Aydın ili Efeler ilçesinin Güzelhisar Mah. mahallesinde (Türkocağı Caddesi) yer alıyor. Aydın Büyükşehir Belediyesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Aydın Büyükşehir Belediyesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


2 görüş var

  Aydın Büyükşehir Belediyesi
  Toplam 12 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 7.75 puan aldı.
 • Merhabalar emlak vergisini internetten yatırmak için 3 gündür uğraşıyorum. Bir türlü yatıramadım. yardımcı olurmusunuz? teşekürler.

  5/ 5 yıldız
  ,

 • Mimar sinan ,,dede kuyu caddesinin,,otobana bakan tarafına bakılmasını istiyorum, 12,mt, cadde ,,7, mt,ye düşüyor,,önce arsadayken çarpıkdı,,,şimdi aynı çarpıklık işine bina yaparak kepaze bir görünüm aldı ,,,ve ayrıca ayko 1770 ,,sokak hemen ilk bina, aydın tarafına bakan zaten başka binada yok kaldırım kapatılarak asırlık kavak ağacı beton ve duvarla katlediliyor ,,,yani önce''ki, istinat duvarını yıkdılar kaldırımı kendi bahçeleri içine aldılar,,önce kaldırımda olan kavak ağacı şimdi soluk alamıyor asırlık kavak ağacı kuruyacak,, kavak ağacına yazık olacak biz aydınlıyız aydınımızı ve tarihimizi korumak zorundayız saygılar sunuyorum ,,,her iki yere gidip bakıldığında yerinde kepazelik akıl almaz bi şekilde görülecekdir hayırlı çalışmalar,,,,

  45/ 5 yıldız
  ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Aydın Büyükşehir Belediyesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Aydın Büyükşehir Belediyesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Aydın Büyükşehir Belediyesi

Aşağıdaki formu kullanarak Aydın Büyükşehir Belediyesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...