Tel: (0216) 392 0650

Adres: Küçük Oto San. Sit. No: 76 Aydıntepe Mh. Tuzla, , İstanbul, Türkiye


Aydemir Otomotiv TUZLA , İstanbul ili Tuzla ilçesinin Aydıntepe Mah. mahallesinde (Tepe Sokak) yer alıyor. Aydemir Otomotiv TUZLA yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Aydemir Otomotiv TUZLA nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Michelin yetkili bayisi 17 yıldır tuzlada sizlerle yoluna devam etmektedir.Michelin lastiklerini en uygun fiyat anlayısıyla profesyonel servıs hızmetıyle sız musterılerıne sunmayı kendıne görev bilen firmamız servisinde rot balans, far ayarı,jant, jant düzeltme,nitrojen gazı hizmetlerini siz degerli müşterilerilerimizle bulusturmaktayız. MİCHELİN İLERLEMENİN DOGRU YOLU ...www.aydemirim.com info@aydemirim.com

Aşağıdaki haritayı kullanarak Aydemir Otomotiv TUZLA nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Aydemir Otomotiv TUZLA konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Aydemir Otomotiv TUZLA

0 görüş var

Aydemir Otomotiv TUZLA adlı mekan, 20 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.75 puan almıştır.
Aydemir Otomotiv TUZLA
Aydıntepe Mah.Tepe Sokak, Tuzla, İstanbul.
+90(0216) 392 0650 Aydemir Otomotiv TUZLA

Aşağıdaki formu kullanarak Aydemir Otomotiv TUZLA ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...