Tel: (0212) 528 4500

Adres: Sultanahmet Mey. No:, Sultanahmet Mh. Eminönü, , İstanbul, Türkiye


Ayasofya Müzesi, İstanbul ili Fatih ilçesinin Binbirdirek Mah. mahallesinde (Asmalı Çeşme Sokak) yer alıyor. Ayasofya Müzesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Ayasofya Müzesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Ayasofya Müzesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Ayasofya Müzesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Ayasofya Müzesi

0 görüş var

Ayasofya Müzesi adlı mekan, 26 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 4.19 puan almıştır.
Ayasofya Müzesi
Binbirdirek Mah.Asmalı Çeşme Sokak, Fatih, İstanbul.
+90(0212) 528 4500 Ayasofya Müzesi

Aşağıdaki formu kullanarak Ayasofya Müzesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...