Ayaş Belediyesi logo

Tel: (0312) 712 2600

Adres: Camiatik Mh. Cumhuriyet Meydanı, Belediye Başkanlığı Binası, Ayaş, Ankara, Türkiye


Ayaş Belediyesi, Ankara ili Ayaş ilçesinin Camiatik Mah. mahallesinde (Cumhuriyet Meydanı) yer alıyor. Ayaş Belediyesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Ayaş Belediyesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


3 görüş var

  Ayaş Belediyesi
  Toplam 16 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.06 puan aldı.
 • Sayın başkanım, göreviniz hayırlı olsun. İnşallah Ayaş sizinle daha iyi bir konuma gelecektir.

  5/ 5 yıldız
  ,

 • Sayin belediye baskani ,oncelikle calismalarinizda basarilar diliyorum. Duydugumuz bir habere cok uzulduk senelerin dut bayrami nasil kaldirilir bunu yapmiyacaktiniz.herkes bizlere bunu soruyor bizlerde ne diyecegimizi bilemedik sasirdik kaldik.amac dut yemek degildi yanlizca bir tanitim organizasyonunun yapilmasiydi.dut olmasa bile disaridan getirilerek tanitim yapilabilirdi.bu hic olmadi sayin belediye baskani.

  1/ 5 yıldız
  ,

 • sevgili başkanım öncelikle makamınız hayırlı olsun dün belediyenize ait yüzme havuzuna ailece yüzmeye gitmiştik.Ancak CHP zihniyetinde bile olmayan bir uygulama ile karşılaştık içerisi bekar erkekler le dolu idi eskiden hafta sonları yanlız aileye mahsus olan havuz abazalar la doluydu takdir edersinizki Ailemizi kardeşlerimizi havuza sokmadık tam bir hayal kırıklığı yaşadık.Ayrıca görevli bayan personel lakayıt ortalık pislik içinde idi.Ankaradan gelirken içmek için kaynatılmış soğutulmuş su getirmişdim.Görevli bayan suyu alamayacağını sağlık bakanlığının yasakladığını söyledi ancak içerinin pisliğine insanların duş almadan havuza girmelerine ayaklarının sterilize edilmemesine sağlık bakanlığı neder acaba Sayın başkan bu konuyla ilgilenmenizi bir hemşeriniz olarak sizden riça ediyorum.Bu tip uygulamalar ve bilinçsiz personeller ayaşımızın imajını olumsuz etkileyecektir.Henüz havuz sezonu tam açılmamışken bu eksikliğimizi giderelim

  1/ 5 yıldız
  ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Ayaş Belediyesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Ayaş Belediyesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Ayaş Belediyesi

Aşağıdaki formu kullanarak Ayaş Belediyesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...