Tel: (0216) 345 3443 veya (0216) 345 3444

Adres: İsmail Hakkı Sokak, No: 7, Pehlivan İşhanı Kat: 4, Yıldızbakkal - Acıbadem, Kadıköy, İstanbul, Türkiye


Ayanoğlu Denizcilik A.Ş., İstanbul ili Kadıköy ilçesinin Acıbadem Mah. mahallesinde (İsmail Hakkı Bey Sokak) yer alıyor. Ayanoğlu Denizcilik A.Ş. yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Ayanoğlu Denizcilik A.Ş. nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Şirket yurt içi ve uluslararası deniz taşımacılığı deniz taşımacılığı ihalelerine iştirak ve taahhüt işleri. Faaliyet konusuna giren işler için gayrimenkuller almak inşa etmek kira ile tutmak kiraya vermek satmak keza bunlar üzerinde ipotek ve sair gibi haklar tesis etmek veya mevcut olanları kaldırmak. Şirket sahibi bulunduğu menkul ve gayrimenkul malları üzerinde menkul ve gayrimenkul mal rehinleri tesis edebileceğ gibi menkul ve gayrimenkul malları üzerinde üçüncü şahısların borçlarının teminatı zımmında menkul ve gayrimenkul mal rehinleri tesis ve ipotek edebilir başkalarına ait menkul ve gayrimenkul mallar üzerinde kendi lehine menkul ve gayrimenkul mal rehinleri tesis edebilir kendi lehine tesis edilen menkul ve gayrimenkul mallar üzerindeki rehinleri fek edebilir ve 1. 6. 1999 tarihinde tescil edilen genel kurul kararında yazılı olan diğer işler.


0 görüş var

    Ayanoğlu Denizcilik A.Ş.
    Toplam 5 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 12.4 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Ayanoğlu Denizcilik A.Ş. nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Ayanoğlu Denizcilik A.Ş. konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Ayanoğlu Denizcilik A.Ş.