Tel: (0216) 398 4234

Adres: Şanlıurfa Cad. No: 78 Dük:B Abdurrahmangazi Mh. Sultanbeyli, , İstanbul, Türkiye


Ay Teknik Servis, İstanbul ili Sultanbeyli ilçesinin Mehmet Akif Mah. mahallesinde (Şanlıurfa Caddesi) yer alıyor. Ay Teknik Servis yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Ay Teknik Servis nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Ay Teknik Servis nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Ay Teknik Servis konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Ay Teknik Servis

1 görüş var

  • Merhaba ben arzum saç düzleştiricisi almıştım ve 1 sene olmadan arıza yaptı Sultanbeyli servise eşim bıraktı ve 1 gün sonra mesaj yoluyla '' ürünümün hazır gelip alabileceğimi'' söylediler. Servise hızlı olmasına ve düzenli iş disiplininden dolayı buradan kendilerine teşekkürlerimi iletiyorum..İyi çalışmalar diliyorum.

    Misafir, 10.01.2014 14:47:00

Ay Teknik Servis adlı mekan, 5 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.6 puan almıştır.
Ay Teknik Servis
Mehmet Akif Mah.Şanlıurfa Caddesi, Sultanbeyli, İstanbul.
+90(0216) 398 4234 Ay Teknik Servis

Aşağıdaki formu kullanarak Ay Teknik Servis ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...