Tel: (0312) 405 5190 veya (0312) 405 5192

Adres: Atatürk Bulvarı, No: 189, Kavaklıdere, Çankaya, Ankara, Türkiye


Avusturya Büyükelçiliği, Ankara ili Çankaya ilçesinin Kavaklıdere Mah. mahallesinde (Atatürk Blv) yer alıyor. Avusturya Büyükelçiliği yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Avusturya Büyükelçiliği nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Çalışma SaatleriPazartesi-Perşembe: 08:15 - 16:30

Cuma: 09:00 - 16:00


0 görüş var

    Avusturya Büyükelçiliği
    Toplam 11 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 6.36 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Avusturya Büyükelçiliği nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Avusturya Büyükelçiliği konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Avusturya Büyükelçiliği

Aşağıdaki formu kullanarak Avusturya Büyükelçiliği ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...