Tel: (0212) 363 8410

Adres: Köybaşı Caddesi, No: 46, Pk: 34464, Yeniköy, Sarıyer, İstanbul, Türkiye


Avusturya İstanbul Başkonsolosluğu, İstanbul ili Sarıyer ilçesinin Yeniköy Mah. mahallesinde (Köybaşı Caddesi) yer alıyor. Avusturya İstanbul Başkonsolosluğu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Avusturya İstanbul Başkonsolosluğu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Avusturya İstanbul Başkonsolosluğu
    Toplam 16 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.12 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Avusturya İstanbul Başkonsolosluğu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Avusturya İstanbul Başkonsolosluğu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Avusturya İstanbul Başkonsolosluğu

Aşağıdaki formu kullanarak Avusturya İstanbul Başkonsolosluğu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...