Tel: (0266) 896 1414

Adres: Deniz Mah. Atatürk Cad. No: 14 / 4 Balıkesir, Türkiye


Avşa Adası, Balıkesir ili Marmara ilçesinin Avşa Bld. mahallesinde yer alıyor. Avşa Adası yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Avşa Adası nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Avşa adası avşa pansiyonlar ve avşa otelleri hakkında rehber bilgier veren site aracısız komsiyon vermeden online rezervasyon yapma imkanını ziyaretçilerine sunuyor.


0 görüş var

    Avşa Adası
    Toplam 1 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 4 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Avşa Adası nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Avşa Adası konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Avşa Adası

Aşağıdaki formu kullanarak Avşa Adası ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...