Tel: (0212) 417 0000

Adres: Küçükköy Yolu No:2 PK: 34080 Gaziosmanpaşa Merkez, Gaziosmanpaşa, , İstanbul, Türkiye


Avrupa Şafak Hastanesi, İstanbul ili Gaziosmanpaşa ilçesinin Merkez Mah. mahallesinde (Hamam Sokak) yer alıyor. Avrupa Şafak Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Avrupa Şafak Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Avrupa Şafak Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Avrupa Şafak Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Avrupa Şafak Hastanesi

0 görüş var

Avrupa Şafak Hastanesi adlı mekan, 8 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.38 puan almıştır.
Avrupa Şafak Hastanesi
Merkez Mah.Hamam Sokak, Gaziosmanpaşa, İstanbul.
+90(0212) 417 0000 Avrupa Şafak Hastanesi

Aşağıdaki formu kullanarak Avrupa Şafak Hastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...