Tel: (0232) 251 2425

Adres: Dokuz Eylül Mh. Önder Cd. No:111 D:3 Gaziemir Merkez, Gaziemir, , İzmir, Türkiye


Avrupa Göz Hastanesi, İzmir ili Gaziemir ilçesinin Dokuz Eylül Mah. mahallesinde (Önder Caddesi) yer alıyor. Avrupa Göz Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Avrupa Göz Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Avrupa Göz Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Avrupa Göz Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Avrupa Göz Hastanesi

0 görüş var

Avrupa Göz Hastanesi adlı mekan, 30 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.5 puan almıştır.
Avrupa Göz Hastanesi
Dokuz Eylül Mah.Önder Caddesi, Gaziemir, İzmir.
+90(0232) 251 2425 Avrupa Göz Hastanesi

Aşağıdaki formu kullanarak Avrupa Göz Hastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...