Tel: (0212) 212 8811

Adres: Mehmetçik Cad. Cahit Yalçın Sok. No: 1 Mecidiyeköy Mh. Şişli, , İstanbul, Türkiye


Avrupa Florence Nightingale Hastanesi, İstanbul ili Şişli ilçesinin Fulya Mah. mahallesinde (Mehmetçik Caddesi) yer alıyor. Avrupa Florence Nightingale Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Avrupa Florence Nightingale Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Avrupa Florence Nightingale Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Avrupa Florence Nightingale Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Avrupa Florence Nightingale Hastanesi

1 görüş var

  • çok güzel bi hastane ben ameliyat olmuştum 4 kat çalşanlarına hemşirelerine personeline alaka ve ilgilerinden dolayı çok tşk ederim kerime hemşireye gülen yüzünden dolayı ayrıca tşk ediyorum moralim bozuk olduğunda ilaç gibi geliyodu tşk ederim böyle bi hastaneyede böyle çalışanlarla çalışmaları çok güzel

    Misafir, 17.10.2010 04:21:00

Avrupa Florence Nightingale Hastanesi adlı mekan, 21 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.48 puan almıştır.
Avrupa Florence Nightingale Hastanesi
Fulya Mah.Mehmetçik Caddesi, Şişli, İstanbul.
+90(0212) 212 8811 Avrupa Florence Nightingale Hastanesi

Aşağıdaki formu kullanarak Avrupa Florence Nightingale Hastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...