Özel Kartal Avicenna Hastanesi logo

Tel: (0216) 911 9191 veya (0216) 488 7200

Adres: Petrol İş Mh. Üsküdar Caddesi, No: 45, Kartal, İstanbul, Türkiye


Özel Kartal Avicenna Hastanesi, İstanbul ili Kartal ilçesinin Petrol-iş Mah. mahallesinde (Üsküdar Caddesi) yer alıyor. Özel Kartal Avicenna Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Özel Kartal Avicenna Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Her türlü tıbbi cihazlarla laboratuar, dispanser, poliklinik muayenehane diş kliniği teşhis ve tedavi merkezleri ve hastaneler kurmak, kiralamak, kiraya vermek, satın almak ve işletmek. Konusu ile ilgili uzun, orta ve kısa vadeli krediler alabilir, karşılığında ipotek verebilir. Şirket amaç ve konusunu gerçekleştirmek için gayrimenkuller alır, satar, ipotek eder, alır, irtifak gibi ayni haklar iktisap edebilir, bunları başkalarına devir ve ferağ edebilir, ifraz ve tevhid, kat irtifakı, kat mülkiyeti tesis eder, kiralar, kiraya verir, kira aktini tapuya tescil ettirir gayrimenkullerle ve ayni haklarla her çeşit iltizami ve tasarrufi işlemlerde bulunabilir. ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.


Aşağıdaki haritayı kullanarak Özel Kartal Avicenna Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Özel Kartal Avicenna Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Özel Kartal Avicenna Hastanesi

Aşağıdaki formu kullanarak Özel Kartal Avicenna Hastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...